Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek. *** ANEB - JAK SI TO NAPEČETE, TAKOVÉ TO MÁTE :)! ***

       

Prověřené švadlenky, které Vás dozajista nezklamou a vyrobí origošku na přání :).

ŠVADLENKOU SNADNO A RYCHLE :)

Krůček po krůčku s holkami z Mamas :)...


METRÁŽ / Lark

Amy o této kolekci: „Duch této kolekce je inspirován jednou z mých nejoblíbenějších style ikon – Maxime de la Falaise. Maxime byla šik a excentrická, pocházela z uměleckého prostředí plného vášně a kreativity, které dozajista zformovalo její vizi o životě.

Lark je smyšlenou představou, jak by asi vypadala její tvorba, vycházející z jí vlastní lásky k módě, tiskům, cestování a exotickým přátelstvím. Její hravá vize kombinující její oblíbené kolekce, vytvářející tak atmosféru vřelosti, spontánnosti a soudobého glancu (glamour).“

Tato kolekce je plná nádherných abstraktních vzorů a stylizovaných květin. Je rozdělana na dvě palety GLAMOUR(převažující zelená, žlutá, červená a černá) a DREAMER (modrá, žlutá, zelená, červená).

Pro všechny ženy, které se nebojí být středem pozornosti, umí si barvy náležitě užívat a těší je pochvalné mručení "hmmmm"! :)

Mellupoznámka: Maxime (1922-2009) byla v padesátých letech modelkou a v letech šedesátých herečkou v undergroundových filmech. Je známá také jako autorka kuchařky (souhrn jejích kuchtících sloupků pro Vogue :)) a módní návrhářka pro Chloé a Gérarda Piparta. Později se věnovala navrhování nábytku a interiérovému designu.

Pokud se o krásné Maxime chcete dozvědět více, můžete důkladně pročíst článek ve wikipedii, případně se aspoň pokochat její krásou :).